UA-193604349-1

Ayakkabı sektöründe, moda ve şıklığın temsilcisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen “Yaz' ın Ayakkabıları” her tarz ve beğeniye hitap eden modelleri ile şıklığınızı daima en üst seviyeye çıkarıyor. Üretiminde %100 el işçiliği kullanılarak üretilen ayakkabılar, her aşamasında detaylı kontrollerden geçerek, titiz bir çalışma sonucunda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuluyor.

"Ürünü markaya tasarım taşır." anlayışından yola çıkarak geniş bir tasarım ekibi kuran Yazın Ayakkabıları en trend modelleri sizler için tasarlayarak modadan an ve an haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Modaya olan sevgimiz, fark yaratma arzumuz ve yeniliklere duyduğumuz heyecan ile her gün tasarladığımız ve aşkla ürettiğimiz ayakkabılarımızı en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz. Bir kadın için ayakkabının ne demek olduğunu çok iyi biliyor, tüm ayakkabılarımızı en ince detaylarına kadar düşünerek tasarlıyoruz.

Yaz' ın Ayakkabıları tüketici için güven duyduğu bir marka, tedarikçileri için saygın bir iş ortağı, çalışanları için ise prestijli bir kariyer sunan, aidiyet hissi aşılayan bir kurum. Yaz'ın Ayakkabıları sahip olduğu bu niteliklerin kaynağında tüm iş uygulamalarında benimsenen ilkeler bütünü var.

Yaz' ın Ayakkabıları kuruluşundan bu yana ödün vermeden uyguladığı dürüstlük, adil davranma, yasalara ve etik kurallara tam uyum, bu kurumsal tavrın sürdürülebilirliği sağlayan ilkeler. Bu yüzden etik anlayışının tüm çalışanlar tarafından görev sorumluluğun ayrılmaz parçası olarak görülmesi gerekir.

Yaz'ın Ayakkabıları yıllar içinde oluşturduğu kurumsal kültür de belli ilkeler çerçevesinde şekillenmiş durumda. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını karar alma sürecinin merkezinde tutmak, kaliteden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamak bunların başında geliyor.

Yaz'ın Ayakkabıları çatısı altında çalışmak, her şart ve koşulda profesyonel ve dürüst davranmayı, kişisel itibarı marka ve kurumsal yapınınkinden ayrı tutmadan kollamayı gerektirir. Dolayısıyla her Yaz' ın Ayakkabıları çalışanından tüm canlılara ve çevreye saygılı olması, sosyal sorumluluk bilincinden kopmaması ve kurumsal etiği tüm boyutlarıyla içselleştirmesi beklenir.

Yaz'ın Ayakkabıları sahip olduğu marka imajı, çalışanlarının ona zarar verecek ya da itibarını zedeleyecek her davranıştan kaçınarak marka çıkarlarını kişisel çıkarlarının üstünde tutmasıyla korunabilir. Bu amaçla belirlenip uygulanan Yaz'ın Ayakkabıları iş etiği kuralları lider, yaratıcı, yenilikçi, uluslararası moda markası imajıyla, müşterisine tutkuyla bağlı bir kurum kültürü yaratır.